Co warto przeczytać na wiosnę?

Zaczynamy cykl naszych książkowych propozycji na każdą porę roku. Co warto przeczytać na wiosnę? Wśród naszych pozycji znajdziecie książki, które przypadną do gustu każdej kobiecie, poradniki, romanse, kryminały. Zapraszam do zapoznania się z naszą wiosenną listą!

Pierwszą propozycją jest książka znanej blogerki Katarzyny Tusk. Nosi ona tytuł: „Elementarz Stylu”. Spotkała się z bardzo dobrymi komentarzami i opiniami, zwłaszcza ze strony innych blogerek oraz osób przebywających w tym środowisku. Książka przedstawia porady jak wyglądać stylowo i szykownie. Znajdziemy w niej ciekawe rozwiązania i wiele sytuacji z życia samej autorki. Jest to idealna pozycja dla osób młodych, które chcą wiedzieć jak dobrze się ubierać, jak również dla dorosłych już kobiet. Każda znajdzie w „Elementarzu Stylu” coś dla siebie.

Następną książką jest również książka o modzie. Napisana przez bardzo popularną francuską blogerkę – Garance Dore. Książka nosi nazwę „Love x Style x Life”, kwestie poruszane przez autorkę nie dotyczą wyłącznie mody, ale również istoty życia. Znajdziemy w niej zabawne oraz poruszające spostrzeżenia strażniczki stylu.

Osobom, które lubią miłosne opowieści polecamy: Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Jest to pierwsza część, rozpoczynająca całą historię. Dowiemy się w niej jakie myśli goszczą w głowie potężnego pana Greya. Na zewnątrz sprawia on wrażenie opanowanego i stanowczego, lecz wewnątrz siebie stoczył nie jedną walkę. Możemy ją przeczytać po poznaniu trzech poprzednich części lub zacząć od tej pozycji jako pierwszej wybór należy do nas.

Kolejną propozycją jest książka, której autorem jest David Ebershoff „Dziewczyna z portretu”. Jest to wciągająca historia o kochającej się parze, której losy odmieniły się nieoczekiwanie. Na prośbę swojej żony Einar zastępuję modelkę, jego subtelne rysy idealnie pasowały do wykonywanego porteru przez jego żonę. Wcielenie się w rolę kobiety obudziły w Einarze pragnienie zostania kobietą…

Na koniec polecam wartą uwagi książkę: Di Caprio. Tajemnica Sukcesu napisana przez Douglas Wight. Historia jednego z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Dowiadujemy się w niej dużo szczegółów o prywatnym życiu aktora. Jest to pozycja, którą czyta się bardzo szybko i przyjemnie.

Nasze powyższe propozycje to książki idealne na wiosenny relaks, wyjazd za miasto czy piknik. Gwarantujemy, że każda z nich przeniesie was w historię, której nie będziecie chcieli kończyć. Życzymy miłego czytania!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress